Vetëvendosje shpall zgjedhjet e brendshme, në fillim të vitit të ri

Kjo u bë e ditur përmes një postimi të VV-së në Facebook, ku thuhet se këto zgjedhje ishin ndërprerë për shkak të pandemisë dhe zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare.

“ Në mbledhjen e përbashkët me qendrat u fol edhe për zgjedhjet e brendshme të cilat do të rinisin në fillimvitin që po vjen, të cilat ishin ndërprerë për shkak të pandemisë dhe zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare”, thuhet në njoftim.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker