Barça 2022: 11-shja që po emocionon tifozët e Barcelonës

Talentët e rinj të Barcelonës i dhanë fitoren katalonasve të shtunën. Gavi, Nico e Jutgla shënuan për fitoren 3:2 të Barcelonës ndaj Elches. Talentët e rinj të Barcelonës japin shpresa se viti 2022 do të jetë shumë më i mirë se ky aktual. Xavi Hernandez pret rritje të ndjeshme të ekipit në vitin e ri. Ai shpreson që të rikuperohen Ansu Fati dhe Pedri fillimisht, shkruan Gazeta Express.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker