Pasi fituan titullin e më të mirëve në botë, reagon Toni Kuka

Driton Kuka dhe nxënësja e saj Distria Krasniqi u shpallën më të mirë e këtij sporti, Driton kuka si trajner e Distria Krasniqi si xhudistja më e mirë në botë për vitin 2021. Pas këtij lajmi ka reaguar Drtion Kuka, i cili tha se u votuan nga e gjithë bota, por se shqiptarët ishin me ta më shumë krejt, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ai ka falënderuar të gjithë përfshi ekipin që e quan familje…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker