Tottenhami e ndalë Liverpoolin

Skuadra e Tottenhamit ka arritur t’i ndalë serinë e fitoreve ekipit të Liverpoolit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Djelmoshat e Antonio Contes kanë luajtuar baras 2-2 me të drejtuarit e Jurgen Kloppit. Kjo ndeshje u zhvillua në stadiumin ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër dhe i takoi xhiros së 18-të në Premierligë. Golat për ‘Spurs’ i realizuan Kane dhe Son, kurse për ‘The Reds’ shënuan Jota dhe…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker