Zhbllokohet rezultati në takimin mes Newcastle Unitedit dhe Manchester Cityt

Newcastle United dhe Manchester City po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin “St. James’ Park“, skuadra e Manchester Cityt ka kaluar në avantazh në minutën e 5’. Golin për Cityzen e ka realizuar mbrojtesi portugez, Ruben Dias./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker