Cavani “fiksimi” i Barcelonës, dalin shifrat e ofertës për sulmuesin

Edinson Cavani është sulmuesi i zgjedhur nga Barcelona. Sulmuesi nga Uruguai nuk po gjen hapësira te Manchester United. “Katalanasit” tashmë kanë bërë një ofertë konkrete. Atij i ofrohen 3.5 milion euro dhe 1 milion euro në formë bonusesh deri në qershor. Në sezonin e ri kushtet e kontratës ndryshojnë, me pagë 4.5 milion euro dhe bonuse që shkojnë deri në 1.5 milion euro.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker