Hapet afati kalimtar për basketbollistë

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) njoftoi se afati kalimtar për lojtarë/e vendorë dhe të huaj/a, fillon sot, ndërsa do të përfundojë më 30 dhjetor në ora 16:00. “Të gjitha transferimet e lojtarëve/eve duhet të paraqiten në postën elektronike, duke respektuar procedurat e afatit kalimtar”, sqaron FBK. Klubet kanë mundësi të bëjnë transferimet brenda afatit kalimtar, që nuk pritet të jenë të…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker