Shënohen dy gola të shpejtë në takimin mes Tottenhamit dhe Liverpoolit

Tottenhami dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Tottenham Hotspur Stadium’, skuadra e Liverpoolit e ka përmbysur rezultatin 2-1 në minutën e 70’. Golin e dytë për ‘The Reds’ e ka realizuar mbrojtësi skocez, Andry Robertson. Gëzimi i mysafirëve nuk zgjati shumë, pasi katër minuta më vonë Tottenahmi e…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker