Xavi kërkon me ngulm dy sulmues në janar, ja kush pritet të zbarkojë në “Camp Nou”

Xavi Hernández kërkon me çdo kusht përforcimin e sulmit të Barcelonës gjatë merkatos së janarit. Mungesa e goditjeve drejt portës dhe sigurisht e golave e ka dënuar klubin katalan me eliminimin e parakohshëm nga Championsi dhe me rënien e ndjeshme në LaLiga, kur Barça renditet në vendin e shtatë, 14 pikë larg Realit kryesues. Për këtë arsye, trajneri ka kërkuar dy sulmues dhe është e qartë se…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker