Gavi asnjëherë nuk i lidh këpucët, kjo është arsyeja epike

Që në moshë të vogël, Gavi ka luajtur pa i lidhur këpucët, sepse nuk di t’i lidhë siç duhet. Ai është mësuar të luajë në atë mënyrë dhe nuk i intereson shumë. Gavi është aq nervoz para ndeshjeve sa nuk arrin të lidhë ato ngushtë dhe më pas ato lirohen shpejt dhe tashmë në mes të lojës nuk ka nevojë të ndalet për t’i rilidhur. Çështja e lidhëseve ka shërbyer për të bërë pak shaka me partnerin e tij…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker