Milan gjobitet me 100 mijë euro, kjo është arsyeja

Mbrëmjen e së dielës është luajtur supersfida midis Milanit dhe Napolit, ku përfundoi me rezultatin minimal 0-1 për napolitanët. Ndeshja ishte shumë intesive dhe me emocione, por u mjaftua me golin e Elmas për t’i dhënë fitoren Napolit. Por Milan nuk u mjaftua vetëm me një humbje në San Siro, pasi nga Federata sportive u dënua edhe me 100 mijë euro. Gjoba u vendos për arsye se përpara fillimit të…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker