Shënohet goli i parë në ndeshjen mes Sevillas dhe Barcelonës

Sevilla dhe Barcelona po luajnë momentalisht duelin e mbetur të xhiros së katërt në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Ramón Sánchez Pizjuán’, skuadra e Sevillas ka kaluar në avantazh në minutën e 32’. Golin për vendasit e ka realizuar, Papu Gomez. Më poshtë keni golin e shënuar nga mesfushori argjentinas./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker