Shoku i Amir Rrahmanit rezulton pozitiv me koronavirus

Klubi i Napolit ka njoftuar se sulmuesi Lorenzo Insigne ka rezultuar pozitiv me koronavirus, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Insigne kësisoj është izoluar dhe do ti mungoj napolitanëve për ndeshjet e ardhshme. “Pas testeve të kryera mëngjesin e sotëm, lojtari doli pozitiv me Covid-19. Lojtari do të respektojë periudhën e izolimit në shtëpinë e tij”, thuhet në njoftimin e klubit të Napolit.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker