​Me mungesa të mëdha, Chelsea dhe Liverpoolli kërkojnë fitore në EFL Cup

Pandemia Covind-19 ka goditur ashpër klubet angleze, por kjo nuk po i ndalon ato që t’i zhvillojnë edhe ndeshjet e mbetura të këtij viti si në Premier Ligë, ashtu edhe në Kupën e Ligës. Kampioni i Evropës Chelsea sonte do të ballafaqohet me Brantfordin në kuadër të EFL Cup me fillim nga ora 20:45, ndeshje kjo e vlefshme për fazën çerekfinale të kësaj gare, transmeton KosovaPress.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker