Karton i kuq në takimin mes Sevillas dhe Barcelonës

Sevilla dhe Barcelona po luajnë momentalisht duelin e mbetur të xhiros së katërt në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Ramón Sánchez Pizjuán’, skuadra e Sevillas ka mbetur me një lojtar me pak në fushë. Kjo pasi mbrojtësi francez, Jules Kounde, është përjashtuar nga loja me karton të kuq në minutën e 64’./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker