LIVE: Fillon votimi për Kryesues të Kuvendit Komunal të Rahovecit

Ka filluar para pak çastesh votimi për Kryesues të Kuvendit Komunal të Rahovecit.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat, teksa ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual, përcjell Rahoveci.info.

Kujtojmë se për këtë pozitë po konkurrojnë Afrim Dina i AAK-së dhe Defrim Kafexhiu i VV-së.

Më poshtë mund ta ndiqni LIVE.

KLIKO KËTU

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker