Me këtë rezultat mbyllet ndeshja mes Sevillas dhe Barcelonës

Ka përfunduar ndeshja mes Sevilla dhe Barcelonës, takim ky i mbetur i xhiros së katërt në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Sevilla dhe Barcelona i kanë ndarë pikët, pasi kanë luajtur baras 1-1 të martën mbrëma në stadiumin ‘Ramón Sánchez Pizjuán’. Golin për vendasit e realizoi Papu Gomez (32’), kurse për katalunasit shënoi Ronald Araujo (45’). Pas këtij barazimi Sevilla renditet e dyta me 38 pikë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker