E pabesueshme: Brenda gjashtë minutave shënohen tre gola në ndeshjen mes Athletico Bilbaos dhe Real Madridit

Athletico Bilbao dhe Real Madridi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 21-të në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio San Mamés’, janë shënuar tre gola për gjashtë minuta. Real Madridi kaloi në avantazh në minutën e 4’ me golin e Karim Benzemas, i cili shënoi përsëri tre minuta më vonë për rezultatin 0-2. Kurse vendasit e ngushtuan rezultatin 1…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker