Milani e mbyll vitin me spektakël, Bajrami me gol

Milani e ka mundur 4-1 Empolin duke e mbyllur vitin në mënyrën më të mirë. Pas dy gabimeve, Milani është këndellur në Serie A. Kuqezinjtë kanë marrë tri pikë duke e mundur 4-2 Empolin. Kessie shënoi dy gola dhe realizuan edhe Florenzi me Hernandez. Derisa golat për Empolin i shënuan shqiptari, Nedim Bajrami dhe Pinamonti. Milani e mbylli vitin në mënyrën më të mirë, duke shkuar në kuotën e 42…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker