Peci nuk tërhiqet: Qëndroj prapa deklaratës për Ganimete Musliun

Në një konferencë për media, pas mbledhjes së qeverisë, Peci u përgjigj lidhur me këtë çështje, duke thënë që u qëndron pas të gjitha deklaratave që i ka bërë.

“I kam dhënë ato deklarata dhe u qëndroj prapa”, u shpreh Peci.

Ndryshe, ministri Peci në Komisionin Parlamentar e kishte akuzuar Musliun se është pjesë e atyre që ai i quan “grupe kriminale” që kanë bërë keqpërdorime me subvencione.

Kjo kishte shkaktuar nervozizëm tek deputetja Musliu e cila kishte lëshuar mbledhjen duke hedhur ujë në drejtim të Pecit. /Rahoveci INFO/

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker