Përfundon drama në ‘Anfield’, Liverpooli kalon në gjysmëfinale pas penalltive

Skuadra e Liverpoolit është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Ligës së Anglisë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘The Reds’ e kanë eliminuar Leicesterin në penallti me rezultat 5-4, pasi koha e rregullt përfundoi me rezultat të barabartë 3-3. Liverpooli bëri një kthesë të madhe në lojë në pjesë të dytë dhe nga disavatazhi 1-3 e barazoi rezultatin 3-3 në minutën e fundit të ndeshjes me golin e…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker