Përfundon ndeshja mes Athletico Bilbaos dhe Real Madridit

Skuadra e Real Madridit është rikthyer te fitorja në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Loc Blancos’ kanë triumfuar në udhëtim te Athletico Bilbao me rezultat 2-1, në sfidën e vlefshme për xhiron e 21 në La Liga. Golat për Realin i realizoi Karim Benzema 4’ dhe 7’, kurse për vendasit shënoi Oihan Sancet. Pas kësaj fitoreje Real Madridi vazhdon kryesimin me 46 pikë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker