Rahovec, rrahje brutale mes kunatash

Dje një grua ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që është sulmuar fizikisht nga dy kunatat e saj.
Rasti ka ndodhur në Rahovec rreth orë 11:00, shkruan portali rahoveci.info


Njëra nga të dyshuarat është arrestuar, ndërsa tjetra gjendet në arrati, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.


Rahovec 22.12.2021 – 11:00. Viktima femër kosovare ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që është sulmuar fizikisht nga dy kunatat e saj f/kosovare. Njëra nga të dyshuarat është arrestuar, ndërsa tjetra gjendet në arrati. Me vendim të prokurorit, viktima së bashku me fëmijët është dërguar te familjarët e saj, ndërsa e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt, thuhet në raport. /Rahoveci.info/

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker