Guardiola sugjeron protestë të lojtarëve në Premier Ligë

Trajneri i Manchester Cityt Pep Guardiola ka thënë që lojtarët dhe trajnerët duhet të konsiderojnë të protestojnë për shëndetin e lojtarëve, në mënyrë që autoritetet ta marrin këtë gjë seriozisht. Pavarësisht rasteve të shumta me Covid-19 në Premier Ligë, klubet angleze do të kenë nga tre ndeshje të parapara për tu zhvilluar gjatë periudhës së festave të fundvitit, përcjell KosovaPress.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker