Ja kush i ka fajet që Buffon ende nuk është pensionuar

Në një intervistë për portalin meksikan “Tudn.com”, Gianluigi Buffon foli për të ardhmen e tij të mundshme dhe çfarë e shtyn atë të mos braktisë botën e futbollit. Ai ka treguar se mos fitimi i Ligës së Kampionëve, ani pse shumë shpesh në karrierë ka qenë afër, është një arsye që ai ende nuk i ka var atletet. Buffon ka fituar pothuajse gjithçka me Juven, ka fituar edhe me Italinë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker