Kurti “e pyet” Google-n se çka ka bërë Qeveria e tij

Aty aty tregon për “të arriturat” e tij në disa sektorë, shkruan Rahoveci INFO.

E në fillim të videos vërehet një detaj interesant.

Në videon e publikuar nga Kurti, “Google” pyetet se çka ka bërë qeveria Kurti gjatë këtyre nëntë muajve.

Ndryshe, kryeministri Kurti është përballur me kritika të forta nga qytetarët pas krizës energjetike që ka kapluar vendin dhe nisjes së reduktimeve pas shumë vitesh stabilitet energjetik. /Rahoveci INFO/

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker