Kurti kritikohet nga ish-këshilltari për videon ku e pyet Google-n se “çka ka bërë Qeveria e tij”

Gashi me anë të njuë postimi në Facebook e ka kritikuar këtë formë të paraqitjes së Kurtit, shkruan Rahoveci INFO.

Madje ai thotë se kjo video s’i ka pëlqyer as vet Kurtit, dhe kur e ka parë, Gashi supozon se kryeministri ka thënë me veten e tij “s’jom në opozitë se e kisha sosë këtë qeveri”.

“Sa e pashë këtë “9 muaj qeveri në një video të përmbledhur”, thashë vetmevete, garant kur e ka pa kryeministri këtë video, ka thanë “s’jom n’opozitë se e kisha sosë qet qeveri”, ka shkruar Gashi. /Rahoveci INFO/

Kurti “e pyet” Google-n se çka ka bërë Qeveria e tij

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker