LAJMI I FUNDIT: Vedat Muriqi po largohet nga Lazio, kjo pritet të jetë skuadra e tij e re

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, pritet të largohet nga klubi i Lazios gjatë këtij afati kalimtar dimëror, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Muriqi nuk ka arritur ta gjejë veten të skuadra italiane dhe largimi i tij nga qyteti i Romës thuhet se është i pashmangshëm. Kësisoj futbollisti nga Prizreni pritet të rikthehet në Superligën e Turqisë. Sipas La Gazetta dello Sport…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker