Ylli i Bayernit refuzon Barcelonën

Gjigandi katalunas Barcelona ka kontaktuar me Bayern Munichun për shërbimet e mesfushorit Marc Roca, raporton “tzmuenchen”. Por, kjo kërkesë e Barcelonës është refuzuar nga vetë mesfushori spanjoll, pasi që ky i fundit dëshiron të qëndrojë me kampionin gjerman, përcjell KosovaPress. Pavarësisht minutazhës jo të kënaqshme, Roca ndjehet mirë në “Allianz Arena” dhe nuk ka menduar kurrë për tu larguar.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker