Barcelona e gatshme që ta shes yllin e akademisë

Mesfushori Riqui Puig nuk është duke kaluar nëpër momente të mira që prej kalimit nga akademia në formacionin bazë. Puig konsiderohej si një nga talentët më të mëdhenj që ka prodhuar akademia e Barcelonës “La Masia” gjatë viteve të fundit, dhe gjëra të mëdha priteshin nga ai, përcjell KosovaPress. Sidoqoftë, pavarësisht se ka treguar paraqitje të pakta të mira dhe se çfarë është i aftë të bëj…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker