Morata nuk pritet të vazhdojë me Juventusin

Sulmuesi spanjoll Morata pritet që të largohet nga stadiumi “Allianz” këtë verë, dhe mbetet të shihet nëse skuadra e tij Atletico Madridi do ta mbajë atë apo ta shes te skuadrat e interesuara në shërbimet e tij. Gjigandi italian Juventus nuk pritet që ta bëjë huazimin e Alvaro Moratas si transferim permanent, raporton “Calciomercato”. Sulmuesi spanjoll momentalisht është në vitin e dytë të…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker