Plisat surprizojnë me dhurata fëmijët në Krushë dhe Reçak

Tifo grupi kosovar, “Plisat” nga Prishtina kanë shpërndarë dhurata për fëmijët në Krushë dhe Reçak. Plisat kanë bërë këtë aksion për vitin e 16’të me radhë. Ata raportojnë se janë pritur në mënyrë fantastike, madje kanë marrë edhe një dhuratë nga nxënësit… Më poshtë keni njoftimin e “Plisave”…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker