​Trajneri i Southamptonit i dërgon mesazh Chelseat për Brojën

Sulmuesi i Chelseat, Armando Broja po vazhdon të shkëlqejë në Southampton, ku po shijon futbollin dhe po bëhet gjithnjë e më i mirë duke shkuar drejtë niveleve më të larta. Kështu e sheh situatën e sulmuesit shqiptar edhe trajneri i Southamptonit, Ralph Hasenhuttl i cili e kishte kërkuar me ngulm huazimin e tij nga Chelsea. Broja është në formë të mirë në këtë sezon në Premier Ligë dhe ishte…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker