PSG nxjerr në merkato shtatë lojtarë

PSG ka një kontingjent të pasur lojtarësh në përbërje, dhe drejtuesit e klubit francez kanë nisur nga puna për të spastruar skuadrën në merkaton e janarit dhe për të arkëtuar miliona. Mauricio Pochettino ka në dispozicion rreth 30 lojtarë, disa prej të cilëve ndodhen me valixhe gati dhe po negociojnë me klube të ndryshme për të provuar aventurat e radhës në karrierë. L’Equipe shkruan se shtatë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker