Derbi mes Leicester e Liverpool, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet derbi mes skuadrës së Leicester Cityt dhe gjigandit anglez Liverpool, e vlefshme kjo për xhiron e 19 të Premier Ligës angleze. Në xhiron e fundit, skuadra e Leicester pësoi humbje me rezultat të thellë 6:3 nga Manchester City, kurse Liverpooli barazoi me rezultat 2:2 me Tottenhamin, përcjell KosovaPress. Momentalisht, pas 18 ndeshjeve të zhvilluara…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker