Juventusi hap bisedimet me yllin e Sassuolos

Sipas “Gazzetta dello Sport”, gjigandi italian Juventus ka hapur bisedimet për të nënshkruar me sulmuesin e Sassuolos Gianluca Scamacca këtë afat kalimtar të transferimeve në janar. “Zonja e Vjetër” deri tani ka arritur të regjistrojë vetëm 27 gola në 19 ndeshje të Serie A këtë sezon, dhe raportohet se është në kërkim të një sulmuesi, përcjell KosovaPress. Spekulohet se trajneri Massimiliano…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker