Chelsea në kërkim të pasuesit të Chilwell, një francez në “pole position”

Ben Chilwell pësoi një dëmtim të rëndë në ndeshjen e Champions League mes Chelsea dhe Juventusit. Mbrojtësi i majtë do të kryejë një operacion në ligamentin e kryqëzuar dhe sezoni mund të cilësohet i mbyllur për 25-vjeçarin. Një lajm i keq ky për Thomas Tuchel, i cili ka vetëm Marcos Alonson në krahun e majtë të mbrojtjes. Drejtuesit e kampionëve në fuqi të Europës kanë nisur nga puna për gjetjen…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker