Fëmijët në Down Syndrome Kosova marrin fanellat e Kosovës

Fëmijët me sindromin down, që janë pjesë e shoqatës Down Syndrome Kosovo, janë gëzuar në prag të Vitit të Ri me dhuratat që kishte përgatitur Federata e Futbollit të Kososvës. Ata morën fanellat e shallet Kombëtares së Kosovës, si dhe takuan presidentin e Federatës, Agim Ademi, futbollistin Edon Zhegrova si dhe tifozët “Dardanët”. Me këtë rast, Ademi tregoi që Federata e Futbollit të Kosovës do të…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker