Kupa e Kosovës/Hidhet shorti për çerekfinale, spikat derbi mes Pejës dhe Sigal Prishtinës

Në bazë të sistemit të Bergerit të rregullores së Kupës së Kosovës, pas 14 xhirove të zhvilluara në Art Motion Superligë, është hedhur shorti për Final 8 në Kupën e Kosovës në basketboll në kategorinë e meshkujve. Në kuadër të fazës çerekfinale të kësaj gare, lideri i tabelës Golden Eagle Ylli do të përballet me vendin e fundit në tabelë Dritën, përcjell KosovaPress. Kurse…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker