Shtyhet një tjetër sfidë e javës së 30-të Premier League, shkak sërish Covid 19

Një tjetër ndeshje e Premier League është shtyrë për shkak të Covid-19, bëhet fjalë për sfidën e javës së 20-të mes Everton dhe Newcastle në program për t’u luajtur të enjten e 30 dhjetorit. Sipas raportimeve të mediave angleze sfida është shtyrë për faktin se disa lojtarë të Newcaslte që një ditë më parë barazoi 1-1 ndaj Manchester United janë infektuar me koronavirus, ndërkohë që Newcastle ka…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker