​Covid-19 godet edhe Barçën, tre lojtarë rezultojnë pozitivë

Barcelona është goditur nga një valë tjetër e infektimeve me virusin Covid-19. Gjiganti katalanas ka njoftuar ta enjten se në klub janë konfirmuar edhe tri raste të reja me koronavirus, transmeton KosovaPress. Sergiño Dest, Philippe Coutinho dhe Ez Abde kanë dal pozitiv me Covid-19 derisa klubi bën të ditur se ata janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe se tashmë janë futur në izolim.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker