Befason Xavi, kërkon me ngulm blerjen e ish-sulmuesit të Real Madridit

Alvaro Morata pritet të largohet nga Juventusi në fund të sezonit dhe sipas raportimeve në Itali, Barcelona mund t’i ofrojë atij një mundësi për të luajtur në La Liga. Juventusi shpenzoi 20 milionë euro për huazimin dy-vjeçar të sulmuesit, por gjigantët e Serisë A nuk kanë në plan ta bëjnë transferimin e tij të përhershëm për 35 milionë euro të tjera. Prandaj, spanjolli pritet të kthehet në…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker