“Boll me tatuazhe, mbulojini edhe ato që keni”, urdhër i prerë për futbollistët e Kombëtares

Rregulla të reja për lojtarët e kombëtares kineze. Ministri i Sportit në vendin e madh aziatik, u ka ndaluar futbollistëve të bëjnë tatuazhe të reja. Jo vetëm kaq, pasi ata që grumbullohen me kombëtaren dhe kanë ndonjë tatuazh, duhet ta fshijnë ose mbulojnë atë, sepse konsiderohen vulgare dhe kundër sjelljeve morale. Lojtarët e Kinës kanë “një ndalim formal për të bërë tatuazhe të reja”…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker