Brentford-Manchester City, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 21:15 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Brentford dhe kampionit anglez Manchester City, e vlefshme kjo për xhiron e 20 të Premier Ligës angleze. Në xhiron e fundit, Manchester City shënoi fitore me rezultat të thellë 6:3 kundër Leicester Cityt, kurse Brentfordi pësoi humbje me rezultat 2:0 kundër Brightonit, përcjell KosovaPress. Momentalisht, të dy skuadrat i ndajnë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker