E dëgjuat “Mexicana” nga Blasta dhe Fjolla Morina?

 

Një projekt i ri muzikor është publikuar nga Blasta dhe Fjolla Morina.

“Mexicana”, titullohet kënga e re nga dyshja që vjen shoqëruar me videoklip dhe për këtë pjesë është përkujdesur produksioni “Black Fish”.

Ky projekt muzikor nuk është bashkëpunimi i parë i Blastës me Fjolla Morinën.

Kujtojmë se në vitin 2017, Fjolla dhe Blasta morën pjesë në festivalin “Kënga Magjike” me këngës “Shake”./21Media

Lajmet E dëgjuat “Mexicana” nga Blasta dhe Fjolla Morina? Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker