Nesër lansohet “Love of Mine” nga DJ Geek

Nesër(30 dhjetor) në orën 18:00, publikohet projekti muzikor i DJ Geek “Love of Mine”.

Intro e mini-albumit veçse është publikuar në Instagram, me protagoniste të dashurën, artistën Dafina Zeqiri.

“Kam punuar fortë dhe gjatë në këtë, shpresoj t’iu pëlqej. Mezi po pres të ju tregoj më shumë”, është shprehur Geek në Instagram.

“Love of Mine” është projekti i parë i mini-albumit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ GEEK (@djgeek)

Ky mini-album ishte paralajmëruar ditë më parë, ndërkaq DJ i njohur është i angazhuar me projekte gjatë gjithë kohës, gjithashtu, kujtojmë bashkëpunimin e fundit me reperin Vig Poppa./21Media

Lajmet Nesër lansohet “Love of Mine” nga DJ Geek Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker