Ylli i Chelseat ka marrëveshje në parim me Barcelonën

Mbrojtësi spanjoll dhe kapiteni i skuadrës së Chelseat Cesar Azpilicueta ka një marrëveshje në parim që verën e ardhshme të transferohet te gjigandi katalunas Barcelona, raporton Gerard Moreno. Sipas spekulimeve, thuhet se transferimi i yllit të Chelseat te “Blaugranët” është një marrëveshje e kryer, përcjell KosovaPress. Trajneri i ri Xavi e njeh Azpilicuetan pasi që në të kaluarën kanë luajtur…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker