​United-Burnley, formacionet e mundshme

Në kuadër të xhiros së 20-të të Premier Ligës Manchester United do të ballafaqohet me skuadrën e Burnleyt, pas barazimit të papritur me Newcastle United në xhiron e kaluar. “Djajtë e Kuq” vazhdojnë të mbeten larg vendeve të para në tabelë pasi momentalisht kanë vetëm 28 pikë dhe renditen në vendin e shtatë, transmeton KosovaPress. Në këtë ndeshje që starton nga ora 21:15, United vjen me mungesa të…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker