Dembele drejtë Premier Ligës

Bisedimet ndërmjet Barcelonës dhe sulmuesit Ousmane Dembele për vazhdimin e kontratës janë bllokuar. E ardhmja e lojtarit tani është shumë e paqartë pasi klubi katalanas nuk ka pranuat të pajtohet me kushtet e kërkuara nga lojtari që vazhdon të mos jap kontributin e tij maksimal për shkak të numrit të madh të lëndimeve gjatë gjithë vitit. Tani, dy klubet angleze Manchester United dhe Newcastle…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker