Manaj infektohet me COVID-19

Sulmuesi i Shqipërisë, Rey Manaj dhe dy futbollistë të tjerë të Spezias kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Klubi italian lajmëroi se përveç 24-vjeçarit, edhe Petko Hristov e Mbala Nzola ishin infektuar, pas tamponeve të bëra në pasditen e së mërkurës. Të gjithë futbollistët janë asimptomatikë e ndodhen të izoluar. Ndërkohë që grupi do të vazhdojë stërvitjen, pasi duke qenë periudhë pushimesh…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker